За нас
Донггуан Hoppt Светлосна технологија Co., Ltd.

Донггуан Hoppt Light Technology Co., Ltd. е родена во 2005 година и со седиште во индустрискиот парк Ченгје, патот Гуантаи, градот Донггуан, кој има големи производствени бази на Huizhou и Dongguan и доцниот истражувачки центар Songshan. Тоа е индустриско претпријатие кое обезбедува приспособени решенија за енергија и услуги за производи за глобалните клиенти.

 

Остави порака
Повеќе производи
Клиент некогаш кажано

Батериите што ги обезбедуваат се со добар квалитет; Воодушевен сум -- Даниел Мики

Квалитетот на батериите што се користеа во минатото не беше добар, па отидов да најдам други добавувачи на батерии. Батеријата што ја обезбеди компанијата ми го смени погледот на кинеските батерии и јас сум презадоволен од соработката. -- Џон Деј